photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10

JUBILEUSZOWY XV DZIEŃ ZIEMNIAKA W SGGW RZD ŻELAZNA

czwartek 22.06.2017

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny im prof. Adama Skoczylasa w Żelaznej oraz Bayer CropScience mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na obchody jubileuszowej, XV już edycji ogólnopolskiego „Dnia Ziemniaka”, który odbędzie się 7 lipca 2017r., tradycyjnie w miejscowości Żelazna, nieopodal Skierniewic. Głównymi atrakcjami będą wciągające i bardzo wartościowe wykłady, prowadzone przez najwyższej klasy doświadczonych specjalistów, zarówno z kraju jak i zza granicy, oraz prezentacje największych i najbardziej znanych na naszym rynku firm nasiennych, chemicznych, nawozowych oraz dystrybutorów i producentów sprzętu rolniczego. Nie mamy wątpliwości, iż czas spędzony tego dnia w naszym Zakładzie będzie dla Państwa bardzo owocny i pozwoli na osiąganie jeszcze większych sukcesów w branży rolniczej. Dokładny harmonogram zbliżającego się święta znajdziecie Państwo poniżej.

Serdecznie zapraszamy!

Bayer_XV_DzienZiemniaka 7_7_2017_ZaproszenieWWW